ESC Euroopan Ranking

ESC Euroopan Ranking

Euroopan rankinglista elokuu:
Suluissa vanha sijoitus

KIVÄÄRI
NAISET
50m kiv 3×20:
1. ENGLEDER Barbara GER 2064 (1.)
2. PEER Franziska AUT 1785 (10.)
3. BEER Jolyn GER 1748 (4.)

suomalaiset
75. PALO Marianne FIN 22 (75.)
80. VILJANEN Henna FIN 18 (75.)
88. MÄKELÄ Mira FIN 13 (75.)
97. LAINE Katariina FIN 11 (84.)
103. HYRKÄS Emmi FIN 9 (89.)
103. SIHVONEN Annika FIN 9 (89.)
125. FRILANDER Pauliina FIN 5 (107.)

10m kiv:
1. PEJCIC Snjezana CRO 1514 (1.)
2. VDOVINA Daria RUS 1242 (2.)
3. ILIE Laura Georgeta ROU 1004 (4.)

suomalaiset
51. PALO Marianne FIN 43 (52.)
67. KEMPPI Viivi FIN 33 (0)
67. HYRKÄS Emmi FIN 33 (65.)
103. VILJANEN Henna FIN 19 (88.)
103. LAINE Katariina FIN 19 (88.)
131. MÄKELÄ Mira FIN 13 (119.)
180. KUISMA Jenna FIN 7 (167.)
180. FRILANDER Pauliina FIN 7 (167.)
199. SIHVONEN Annika FIN 5 (184.)

MIEHET
50m kiv 3×40:
1. KAMENSKIY Sergey RUS 2458 (1.)
2. RAYNAUD Alexis FRA 2111 (2.)
3. PENI Istvan HUN 1920 (4.)

suomalaiset
15. KURKI Juho FIN471 (39.)
38. LEPPÄ Aleksi FIN81 (34.)
47. FRIMAN Cristian FIN 47 (53.)
57. LÅNGSTRÖM S. FIN 30 (54.)
67. STENSTRÖM Joni FIN 17 (67.)
69. KIURU Matias FIN 15 (69.)

50m kiv makuu:
1. SCHERBATSEVICH Y. BLR 2471 (4.)
2. MATHIS Thomas AUT 1935 (5.)
3. JUNGHAENEL Henry GER1885 (1.)

suomalaiset
37. KURKI Juho FIN148 (30.)
41. LEPPÄ Aleksi FIN128 (33.)
52. FRIMAN Cristian FIN 41 (52.)
76. STENSTRÖM Joni FIN 18 (71.)

10m kiv:
1. MASLENNIKOV Vlad. RUS 2828 (1.)
2. CAMPRIANI Niccolo ITA 1877 (2.)
3. KULISH Serhiy UKR 1610 (3.)

suomalaiset
25. KURKI Juho FIN217 (25.)
30. LEPPÄ Aleksi FIN144 (31.)
72. FRIMAN Cristian FIN 26 (71.)
83. KIURU Matias FIN 20 (81.)
84. LÅNGSTRÖM S. FIN 19 (84.)
127. STENSTRÖM Joni FIN 10 (118.)
144. KOSKELA Riku FIN 7 (0)

PISTOOLI

NAISET
25m pist
1. KARSCH Monika GER 3301 (2.)
2. KORAKAKI Anna GRE 3021 (1.)
3. DIETHELM GERBER SUI 1686 (3.)

suomalaiset
60. HYNNINEN Reetta FIN 8 (51.)
69. KARRI Ritva FIN 6 (60.)

10m pist
1. BATSARASHKINA V. RUS 2736 (1.)
2. KORAKAKI Anna GRE 2120 (2.)
3. KOSTEVYCH Olena UKR 1482 (3.)

suomalaiset
91. KARRI Ritva FIN 6 (90.)
123. HYNNINEN Reetta FIN 2 (119.)

MIEHET
50m pist
1. MIKEC Damir SRB 2041 (2.)
2. KOROSTYLOV Pavlo UKR 1592 (0)
3. OMELCHUK Oleh UKR 1390 (1.)

10m pist
1. MIKEC Damir SRB 1364 (1.)
2. REITZ Cristian GER 1000 (2.)
3. KOROSTYLOV Pavlo UKR 998 (3.)


Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *